Orienteringsløp 27.-28.08.2011
Postet av Markane IL den 31. Aug 2011
Resultat frå DM i Haugesund
Årets DM i Haugesund gjekk utan deltakarar frå Markane IL på startstreken. Dermed er det berre å satse på betre deltaking frå laget ved neste høve.
Nedanfor ligg resultatlista for årets DM.
DM Lang
Resultatliste 27.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
C-Åpen 1,7 KM
1 Erlend Skar Samnanger IL
21:38 12:43
2 Marie Dymbe IL Gneist
23:02 01:24 13:32
3 Møyfrid Larsen Stavanger
24:52 03:14 14:37
4 Linn-Cathrin Almeland Varegg Fleridrett
24:54 03:16 14:38
5 Ane Eikehaugen Sandnes IL (Rogaland)
26:26 04:48 15:32
6 Marianne Dymbe IL Gneist
27:13 05:35 16:00
7 Unn Iveland Jacobsen Haugesund IL
29:40 08:02 17:27
8 Vidar Flesland IL Gneist
30:55 09:17 18:11
9 Vilde Aarreberg Nordstrøm Haugesund IL
35:04 13:26 20:37
10 Benedicte Monstad Flesland IL Gneist
36:48 15:10 21:38
11 Janicke Agaberg Varegg Fleridrett
38:56 17:18 22:54
12 Gro Njølstad Varegg Fleridrett
46:13 24:35 27:11
DSQ May-lill Damm TIF Viking
30:42 DSQ250 for 150
Antall 13 Påmeldte: 17 Startende: 13 Ant. poster 7
D -10 1,7 KM
Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL
22:08
Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett
19:09
Sara Nystrøm Olsen Stavanger
39:33
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Ant. poster 7
D 11-12 1,7 KM
1 Julie Roll Tørnqvist Fana IL
24:24 14:21
2 Julie Mathilde Ullern Fana IL
28:29 04:05 16:45
3 Mari A. Fosse Varegg Fleridrett
34:53 10:29 20:31
Antall 3 Påmeldte: 4 Startende: 3 Ant. poster 7
D 11-12N 1,2 KM
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular
12:00 10:00
2 Synne Waage Tveit Samnanger IL
12:30 00:30 10:25
3 Martine Berntssen IL Gular
13:28 01:28 11:13
4 Ingeborg Stuland Tysvær Varegg Fleridrett
24:17 12:17 20:14
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4 Ant. poster 6
D 13-14 3,1 KM
1 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett
38:29 12:24
2 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett
42:40 04:11 13:45
3 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL
44:20 05:51 14:18
4 Line Laurantsen IL Gneist
47:37 09:08 15:21
5 Ingunn Rognsvåg Fana IL
48:09 09:40 15:31
6 Sigrid Søvik IL Gneist
51:33 13:04 16:37
7 Constance Storvestre Varegg Fleridrett
1:05:33 27:04 21:08
8 Lise Lotte Flesland IL Gneist
1:05:38 27:09 21:10
9 Ida Johanne Aadland Samnanger IL
1:06:39 28:10 21:30
10 Julie Askeland Fana IL
1:14:52 36:23 24:09
DSQ Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett
1:04:26 DSQ250 for 150
Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11 Ant. poster 8
D 15-16 4,3 KM
1 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering
52:36 12:13
2 Vibeke Rykkje Fana IL
1:00:24 07:48 14:02
eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:1
DM Lang
Resultatliste 27.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
D 15-16 4,3 KM
3 Ragnhild Femsteinevik IL Strand-Ulv
1:03:33 10:57 14:46
4 Synnøve Hatland Voss IL
1:12:42 20:06 16:54
5 Ingeborg Aadland Samnanger IL
1:28:49 36:13 20:39
6 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland)
1:30:27 37:51 21:02
7 Louise Fiskå Sveio OL - Orientering
1:39:32 46:56 23:08
8 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland)
1:39:48 47:12 23:12
9 Kristiane E. Ottesen Varegg Fleridrett
1:40:21 47:45 23:20
Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9 Ant. poster 10
D 17-18 5,1 KM
1 Nina Marie Larsen Stavanger
1:42:27 20:05
2 Ingelinn Molvik IL Gneist
1:43:04 00:37 20:12
3 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL
1:50:37 08:10 21:41
4 Elisbeth Hegdal Egersund OK
2:01:31 19:04 23:49
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4 Ant. poster 14
D 19-20 5,1 KM
1 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett
1:08:33 13:26
2 Berit-Kristine Lima Ganddal IL
1:08:47 00:14 13:29
3 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett
1:10:18 01:45 13:47
4 Ingrid Eggen Haugesund IL
1:25:28 16:55 16:45
5 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett
1:34:23 25:50 18:30
6 Ingvild Garsrud Tvedt Vaulen
1:34:46 26:13 18:34
7 Ann-Elin Bendiksen Fana IL
1:41:46 33:13 19:57
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Ant. poster 14
D 21- 6,4 KM
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL
1:13:06 11:25
2 Kari Svingheim Varegg Fleridrett
1:16:53 03:47 12:00
3 Mariell Arntzen IL Gneist
1:57:58 44:52 18:25
4 Trine Bolstad Ganddal IL
2:47:37 1:34:31 26:11
DSQ Helen Martinsen IL Gular
1:28:27 DSQ250 for 142
Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 5 Ant. poster 17
D 40- 5,1 KM
1 Inger Tone Nygård Egersund OK
1:11:37 14:02
2 Lise Roll Fana IL
1:16:16 04:39 14:57
3 Ragnhild Auglænd Ganddal IL
1:16:53 05:16 15:04
4 Birgitte Torbjørnsen Vikebygd IL
1:17:17 05:40 15:09
5 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering
1:18:24 06:47 15:22
6 Vibeke Lamark Ganddal IL
1:22:00 10:23 16:04
7 Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland)
1:37:24 25:47 19:05
DSQ Hege Fjellbirkeland IL Gular
1:24:54 DSQ250 for 130
DSQ Turid Vrålstad Varegg Fleridrett
1:54:57 DSQ250 for 120
Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9 Ant. poster 14
D 50- 4,6 KM
1 Anne Garsrud Vaulen
1:09:09 15:01
2 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL
1:10:06 00:57 15:14
3 Turid Rognsvåg Fana IL
1:11:23 02:14 15:31
4 Nina Soligard Bergens TF
1:13:50 04:41 16:03
eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:2
DM Lang
Resultatliste 27.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
D 50- 4,6 KM
5 Siren Greve Bergens TF
1:16:12 07:03 16:33
6 Anne Løver Stord Orientering
1:26:22 17:13 18:46
7 Evy Vikingstad Torvastad IL
1:36:52 27:43 21:03
8 Anne Westergård Varegg Fleridrett
1:45:15 36:06 22:52
9 Gro Birkeland Søvik IL Gneist
1:52:42 43:33 24:30
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9 Ant. poster 11
D 60- 3,2 KM
1 Edel Slettemark Stord Orientering
48:40 15:12
2 Berit Hegdal Bergens TF
52:14 03:34 16:19
3 Kirsten Hausken Torvastad IL
55:02 06:22 17:11
4 Gry Vikhamar Thengs Stavanger
59:08 10:28 18:28
5 Haldis Glendrange Stavanger
59:53 11:13 18:42
6 Turid Nystrøm Stavanger
1:02:35 13:55 19:33
7 Astri Ese Hole Bergens TF
1:22:42 34:02 25:50
DSQ Reidun M. Karlsen Stavanger
1:41:01 DSQ Missed 135
Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8 Ant. poster 9
D 70- 3,2 KM
1 Ingrid Roll Fana IL
1:49:12 34:07
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1 Ant. poster 9
D17-K 4,3 KM
1 Anne Kari Vikingstad IL Gular
53:06 12:20
2 Linda Rykkje Stord Orientering
59:19 06:13 13:47
3 Wenche M. Sæbbø Stavanger
1:00:59 07:53 14:10
4 Lene Rykkje Fana IL
1:06:38 13:32 15:29
5 Nina Goga Bergens TF
1:11:50 18:44 16:42
6 Lisbeth Aadland Samnanger IL
1:12:01 18:55 16:44
7 Malene Øen Stord Orientering
1:15:32 22:26 17:33
8 Wenche Gjesdal Varegg Fleridrett
1:17:24 24:18 18:00
9 Britt Nilsen Vaulen
1:21:43 28:37 19:00
10 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett
1:23:11 30:05 19:20
11 Gunhild Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland)
1:31:30 38:24 21:16
12 Åse Waage Tveit Samnanger IL
1:37:45 44:39 22:43
DSQ Mette Storvestre Varegg Fleridrett Antall 13 Påmeldte: 14 Startende: 13 Ant. poster 10
H -10 1,7 KM
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett
25:06
Steinar Waage Tveit Samnanger IL
40:47
Scott Juvik IL Gular
18:29
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Ant. poster 7
H 11-12 1,7 KM
1 Stian Rykkje Stord Orientering
19:02 11:11
2 Kristian Rykkje Fana IL
22:12 03:10 13:03
3 Magnus Njølstad Vonen Varegg Fleridrett
24:03 05:01 14:08
4 Simen Dymbe IL Gneist
24:16 05:14 14:16
5 Sindre Skar Samnanger IL
28:24 09:22 16:42
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5 Ant. poster 7
eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:3
DM Lang
Resultatliste 27.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
H 11-12N 1,2 KM
1 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL
09:38 08:01
2 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular
11:39 02:01 09:42
3 Jens Andreas Thuestad Haugesund IL
12:29 02:51 10:24
4 Jørgen Fiskå Sveio OL - Orientering
15:18 05:40 12:45
5 Anders Falck Nygård Haugesund IL
16:41 07:03 13:54
6 Magnus Thuestad Haugesund IL
20:45 11:07 17:17
DSQ Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL
15:29 DSQ249 for 155
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Ant. poster 6
H 13-14 3,1 KM
1 Sondre Damm TIF Viking
36:20 11:43
2 Johannes Djupesland Haugesund IL
41:17 04:57 13:19
3 Kristoffer Nygård Egersund OK
42:06 05:46 13:34
4 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett
42:29 06:09 13:42
5 Jakob Eikner Fana IL
44:06 07:46 14:13
6 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett
45:10 08:50 14:34
7 Amund Garsrud Tvedt Vaulen
46:15 09:55 14:55
8 Sander Claussen Fana IL
50:18 13:58 16:13
9 Brage Løver Hovden Stord Orientering
53:59 17:39 17:24
10 Erik Dymbe IL Gneist
54:52 18:32 17:41
11 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett
58:47 22:27 18:57
12 Håkon Akselsen Haugesund IL
1:03:37 27:17 20:31
13 Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL
1:10:35 34:15 22:46
14 Eskil A. Fosse Varegg Fleridrett
1:12:09 35:49 23:16
DSQ Bjørn Kvale IL Gneist
1:08:16 DSQ Missed 105
DSQ Torbjørn Steffensen Haugesund IL
1:10:39 DSQ250 for 134
Antall 16 Påmeldte: 16 Startende: 16 Ant. poster 8
H 15-16 5,1 KM
1 Mads Claussen Fana IL
56:23 11:03
2 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland)
59:48 03:25 11:43
3 Olav Ekrheim Fana IL
1:01:02 04:39 11:58
4 Ingvar Rafdal Stord Orientering
1:02:03 05:40 12:10
5 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett
1:02:57 06:34 12:20
6 Håvard Nummedal Os Førde IL
1:03:24 07:01 12:25
6 Martin Susort Kvale Haugesund IL
1:03:24 07:01 12:25
8 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL
1:05:32 09:09 12:50
9 Håkon Rykkje Stord Orientering
1:07:44 11:21 13:16
10 Henrik Røen Samnanger IL
1:11:15 14:52 13:58
11 Andreas Djupesland Haugesund IL
1:13:46 17:23 14:27
12 Sivert Årdal Førde IL
1:14:23 18:00 14:35
13 Jens Eikehaugen Sandnes IL (Rogaland)
1:14:59 18:36 14:42
14 André Dyrstad IL Gneist
1:23:51 27:28 16:26
15 Ross Juvik IL Gular
1:27:01 30:38 17:03
16 Jardar Lindaas Bringedal Haugesund IL
1:28:04 31:41 17:16
DSQ Robert Tokheim Odda OL
05:37 DSQ
DSQ Jostein Bergsvåg Stord Orientering
23:30 DSQ
DSQ Stian Jansen Vaulen
54:00 DSQ250 for 120
DSQ Espen Falck Nygård Haugesund IL
1:35:44 DSQ Missed 110
DSQ Marius Myhre Sælevik Haugesund IL
1:43:59 DSQ250 for 136
DSQ Torstein Borsheim Kyllesø Sandnes IL (Rogaland)
1:53:03 DSQ250 for 120
Antall 22 Påmeldte: 22 Startende: 22 Ant. poster 14
eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:4
DM Lang
Resultatliste 27.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
H 17-18 6,4 KM
1 Per Øyvind Valen Haugesund IL
57:45 09:01
2 Ørjan Rykkje Fana IL
1:06:24 08:39 10:22
3 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett
1:09:54 12:09 10:55
4 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen
1:09:56 12:11 10:55
5 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett
1:12:47 15:02 11:22
6 Sondre Kongsgård IL Gneist
1:18:48 21:03 12:18
7 Martin Femsteinevik IL Strand-Ulv
1:23:43 25:58 13:04
8 Thomas Brattebø Jansen Vaulen
1:24:06 26:21 13:08
9 Tore Eirik Havnen Johansen Bergens TF
1:25:52 28:07 13:25
10 Endre Haugland Vaulen
1:32:11 34:26 14:24
11 Sindre Løver Hovden Stord Orientering
1:36:45 39:00 15:07
12 Cato Eike Vaulen
1:37:11 39:26 15:11
Antall 12 Påmeldte: 12 Startende: 12 Ant. poster 17
H 19-20 6,4 KM
1 Andreas G. Polden Stord Orientering
1:21:06 12:40
2 Sturle Nordeide IL Gneist
1:25:17 04:11 13:19
3 Råmund Løver Hovden Stord Orientering
1:36:25 15:19 15:03
Antall 3 Påmeldte: 4 Startende: 3 Ant. poster 17
H 21- 8,7 KM
1 Rune Nygaard IL Gular
1:14:42 08:35
2 Alf Johan Lima Ganddal IL
1:15:36 00:54 08:41
3 Arild Aasheim Ganddal IL
1:15:38 00:56 08:41
4 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL
1:18:31 03:49 09:01
5 Bjarthe Westerheim Stord IL
1:18:41 03:59 09:02
6 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett
1:19:55 05:13 09:11
7 Magne Knudsen IL Gneist
1:20:08 05:26 09:12
8 Niklas Profors Varegg Fleridrett
1:20:40 05:58 09:16
9 Kenneth Westerheim Stord Orientering
1:23:01 08:19 09:32
10 Oskar Røen Varegg Fleridrett
1:25:10 10:28 09:47
11 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett
1:29:42 15:00 10:18
12 Torjus Raa Varegg Fleridrett
1:32:20 17:38 10:36
13 Espen Roll Karlsen Fana IL
1:32:54 18:12 10:40
14 Lasse Solheim Varegg Fleridrett
1:42:19 27:37 11:45
DSQ Espen Rognsvåg Fana IL
1:01:55 DSQ Missed 108
DSQ Anders Daltveit Fana IL
1:04:40 DSQ250 for 109
DSQ Erik Lima Ganddal IL
1:19:20 DSQ Missed 108
Antall 17 Påmeldte: 19 Startende: 17 Ant. poster 22
H 40- 6,4 KM
1 Per Arne Aadland Samnanger IL
58:42 09:10
2 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL
58:50 00:08 09:11
3 Einar Martinsen Vikebygd IL
1:01:47 03:05 09:39
4 Kristian Løvås Varegg Fleridrett
1:04:16 05:34 10:02
4 Henrik Ottesen Stord Orientering
1:04:16 05:34 10:02
6 Tore Juvik IL Gular
1:04:42 06:00 10:06
7 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland)
1:06:04 07:22 10:19
8 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland)
1:06:56 08:14 10:27
9 Arnt Ove Femsteinevik IL Strand-Ulv
1:07:15 08:33 10:30
10 Jan Sigurd Eike Vaulen
1:08:23 09:41 10:41
11 Ronny Rykkje Fana IL
1:09:47 11:05 10:54
12 Sveinung Rykkje Stord Orientering
1:11:20 12:38 11:08
eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:10 Side:5
DM Lang
Resultatliste 27.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
H 40- 6,4 KM
13 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett
1:11:44 13:02 11:12
14 Lars H Smedsrud Varegg Fleridrett
1:11:54 13:12 11:14
15 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett
1:11:58 13:16 11:14
16 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett
1:12:56 14:14 11:23
17 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL
1:18:04 19:22 12:11
18 Kjetil Damm TIF Viking
1:19:11 20:29 12:22
19 Trond A. N. Lamark Ganddal IL
1:19:17 20:35 12:23
20 Ole Tørnqvist Fana IL
1:19:56 21:14 12:29
21 Jan Petter Hansen IL Gular
1:21:06 22:24 12:40
22 Svein-Erik Kvame Ganddal IL
1:21:40 22:58 12:45
23 Pål Bårdsen Stavanger
1:25:14 26:32 13:19
24 Ketil Malde IL Gular
1:26:00 27:18 13:26
25 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering
1:28:22 29:40 13:48
26 Kjell Arne Askeland Fana IL
1:33:48 35:06 14:39
27 Harald Jansen Vaulen
1:35:53 37:11 14:58
28 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett
1:37:50 39:08 15:17
29 Knut A Molvik IL Gneist
1:38:15 39:33 15:21
30 Jan Erik Claussen Fana IL
1:43:25 44:43 16:09
31 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett
2:00:50 1:02:08 18:52
DSQ Frithjof Fosse Varegg Fleridrett
2:22:23 DSQ Missed 131
DSQ Ove Dyrstad IL Gneist
2:41:01 DSQ250 for 142
Antall 33 Påmeldte: 33 Startende: 33 Ant. poster 17
H 50- 4,6 KM
1 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland)
50:57 11:04
2 Jan Steineger IL Gneist
51:06 00:09 11:06
3 Bjørn Alsaker Stavanger
51:54 00:57 11:16
4 Arild Røen Samnanger IL
52:16 01:19 11:21
5 Arne Johannesen IL Gular
56:18 05:21 12:14
6 Paul Terje Haarr Ganddal IL
59:49 08:52 13:00
7 Ole-Håkon Sælen Samnanger IL
1:03:21 12:24 13:46
8 Tor Brekken Ganddal IL
1:03:51 12:54 13:52
9 Eivind Tokheim Odda OL
1:05:31 14:34 14:14
10 Jarle Halland Stord Orientering
1:05:51 14:54 14:18
11 John Olav Alvsvåg Fana IL
1:10:51 19:54 15:24
12 Leif Hovden Halsnøy OL
1:11:06 20:09 15:27
13 Alfon Harald Johansen Bergens TF
1:13:04 22:07 15:53
14 Ivar Johan Larsen Stavanger
1:15:15 24:18 16:21
15 |Tore Tvedt Vaulen
1:18:30 27:33 17:03
16 Thomas Førde Sveio OL - Orientering
1:33:35 42:38 20:20
17 Tor-Arne Kongsgård IL Gneist
1:58:49 1:07:52 25:49
Antall 17 Påmeldte: 17 Startende: 17 Ant. poster 11
H 60- 4,6 KM
1 Atle Bergseth Kvernbit IL
58:44 12:46
2 Knut Jonas Espedal Stavanger
1:05:39 06:55 14:16
3 Torodd Os Førde IL
1:05:53 07:09 14:19
4 Finn-Morten Årstad Vaulen
1:08:49 10:05 14:57
5 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag
1:10:09 11:25 15:15
6 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking
1:10:19 11:35 15:17
7 Harry Breiland Ålgård Orientering
1:10:38 11:54 15:21
8 Per Vold Fana IL
1:13:01 14:17 15:52
9 Svein Glendrange Stavanger
1:13:17 14:33 15:55
10 Jan Ove Øen Stord Orientering
1:16:39 17:55 16:39
11 Sigvald Robbestad Halsnøy OL
1:18:40 19:56 17:06
eTiming versjon 3.6 27.08.2011 23:36:11 Side:6
DM Lang
Resultatliste 27.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
H 60- 4,6 KM
12 Dagfinn Hole Bergens TF
1:20:49 22:05 17:34
13 Steinar Slettemark Stord Orientering
1:21:45 23:01 17:46
14 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL
1:33:24 34:40 20:18
DSQ Einar Vikingstad Torvastad IL DSQ Roald Tellnes Torvastad IL DSQ Harald Westerheim Fitjar IL
1:13:04 DSQ249 for 133
Antall 17 Påmeldte: 18 Startende: 17 Ant. poster 11
H 70- 3,2 KM
1 Axel Ingvaldsen TIF Viking
1:02:17 19:27
2 Einar Sæbø Haugesund IL
1:02:55 00:38 19:39
3 Ingolf Dybvik IL Solid
1:11:50 09:33 22:26
4 Albert Nerheim Suldal Orienteringslag
1:16:42 14:25 23:58
5 Einar Vestvik Haugesund IL
1:26:01 23:44 26:52
6 Øystein Nilsen Vaulen
1:29:36 27:19 28:00
DSQ Arne Karlsen Stavanger
28:51 DSQ
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Ant. poster 9
H17-K 5,1 KM
1 Tormod Skauge IL Gular
1:07:27 13:13
2 Roald Laurantsen IL Gneist
1:13:41 06:14 14:26
3 Bård Hekland IL Gular
1:15:17 07:50 14:45
4 Roger Skar Samnanger IL
1:38:42 31:15 19:21
5 Bendik Olai Agdal Varegg Fleridrett
1:39:08 31:41 19:26
Antall 5 Påmeldte: 9 Startende: 6 Ant. poster 14
N-åpen 1,2 KM
Eivind Engløkk Haugesund IL
16:36
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular
14:49
Harald Høgden Haugesund IL
15:23
Oda Kjellevold Malde IL Gular
17:07
Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger
25:06
Marie Roll-Tørnqvist Fana IL
16:22
Øyvind Lamark Ganddal IL
21:38
Åsmund Paulsen Vie Haugesund IL
20:17
Martin Thomassen Varegg Fleridrett
18:46
Caspar Røthing Haugesund IL
18:54
Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett
20:10
Olve Hekland IL Gular
36:48
Oda Hansen IL Gular
10:26
Magnus Engløkk Haugesund IL
15:28
Vilde M. Sæbbø Stavanger
19:12
Ingrid Lamark Ganddal IL
24:23
Marie Aadland Samnanger IL
12:17
Idun Hekland IL Gular
37:20
Emma Juvik IL Gular
10:23
Antall 19 Påmeldte: 21 Startende: 19 Ant. poster 6
eTiming - www.emit.no 27.08.2011 23:36:11 Side:7
DM Stafett
Resultatliste
28.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
C-Åpen
1 Gro Njølstad Varegg Fleridrett
43:00
2 Benedicte Monstad Flesland IL Gneist
48:48 05:48
3 Julie Mathilde Ullern Fana IL
48:55 05:55
4 Marie Dymbe IL Gneist
53:25 10:25
5 Vidar Flesland IL Gneist
57:27 14:27
6 Janicke Agaberg Varegg Fleridrett
57:52 14:52
DSQ Pål Thomassen Varegg Fleridrett
23:54 DSQ Missed 150
DSQ Kristine Stokke Karlsjøen IL Gular
59:52 DSQ Missed 150
Antall 8 Påmeldte: 11 Startende: 8 Ant. poster 7
D -10
Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL
57:02
Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett
57:21
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2 Ant. poster 7
D 11-12
1 Julie Roll Tørnqvist Fana IL
36:43
2 Mari A. Fosse Varegg Fleridrett
57:35 20:52
3 Ingeborg Stuland Tysvær Varegg Fleridrett
1:27:34 50:51
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Ant. poster 7
D 11-12N
1 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular
16:48
2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular
25:37 08:49
3 Martine Berntssen IL Gular
27:56 11:08
4 Synne Waage Tveit Samnanger IL
33:44 16:56
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4 Ant. poster 7
H -10
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett
57:02
Steinar Waage Tveit Samnanger IL
40:11
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2 Ant. poster 7
H 11-12
1 Simen Dymbe IL Gneist
41:23
2 Stian Rykkje Stord Orientering
43:44 02:21
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2 Ant. poster 7
H 11-12N
1 Jens Andreas Thuestad Haugesund IL
15:57
2 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular
16:37 00:40
3 Magnus Thuestad Haugesund IL
16:55 00:58
4 Kristian Lønning Haugesund IL
35:24 19:27
DSQ Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL
13:49 DSQ Missed 164
Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 5 Ant. poster 7
DM Stafett
Resultatliste
28.08.2011
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter Km-tid
N-åpen
Mathias Skauge IL Gular
56:18
Lea Skauge IL Gular
56:19
Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular
23:01
Marie Aadland Samnanger IL
23:53
Emma Juvik Samnanger IL
15:24
Martin Thomassen Varegg Fleridrett
26:36
Oda Kjellevold Malde IL Gular
26:15
Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett
19:04
Ingrid Lamark Ganddal IL
40:17
Oda Hansen IL Gular
15:29
Marie Roll-Tørnqvist Fana IL
38:39
Nora Lønning Haugesund IL
31:03
Øyvind Lamark Ganddal IL
40:34
Olve Hekland IL Gular
52:36
Antall 14 Påmeldte: 22 Startende: 15 Ant. poster 7
eTiming - www.emit.no 28.08.2011 16:04:23 Side:2
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
D120
Ganddal 1 IL lag 1 (250) 2:37:44
1 Ragnhild Augland 49:45 2 -27:36:04 49:45 2 -27:36:04
2 Vibeke Lamark 59:05 1 -27:46:40 1:48:50 2 -27:45:35 0
3 Ann karin Tjørholm 48:54 1 -27:46:40 2:37:44 1 -27:46:40 1 Restart
2 Stord Orientering lag 1 (251) 2:39:15 01:31
1 Linda Rykkje 39:09 1 -27:46:40 39:09 1 -27:46:40
2 Edel Slettemark 1:08:36 2 -27:37:09 1:47:45 1 -27:46:40 0
3 Anne Løver 51:30 2 -27:44:04 2:39:15 2 -27:45:09 -1 Restart
DNS IL Gular lag 1 (252)
1
2
3
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side1
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
D13-16
Fana 1 IL lag 1 (450) 2:01:13
1 Vibeke Rykkje 34:00 1 00:00 34:00 1 00:00
2 Julie Askeland 36:13 3 01:07 1:10:13 1 00:00 0
3 Ingunn Rognsvåg 51:00 2 08:12 2:01:13 1 00:00 0
2 Varegg Fleridrett lag 1 (452) 2:01:26 00:13
1 Ingrid V. Løvås 37:25 2 03:25 37:25 2 03:25
2 Kristiane Ottesen 41:13 4 06:07 1:18:38 4 08:25 -2
3 Kårhild H. Nordstrand 42:48 1 00:00 2:01:26 2 00:13 2
3 Haugesund IL Orientering lag 1 (453) 2:17:55 16:42
1 Ingvild Vie 39:39 4 05:39 39:39 4 05:39
2 Unn I. Jacobsen 35:22 2 00:16 1:15:01 3 04:48 1
3 Louise Fiskaa 1:02:54 3 20:06 2:17:55 3 16:42 0
4 IL Gneist lag 1 (451) 2:22:56 21:43
1 Line Laurantsen 39:16 3 05:16 39:16 3 05:16
2 Lise Lotte Flesland 35:06 1 00:00 1:14:22 2 04:09 1
3 Sigrid Søvik 1:08:34 4 25:46 2:22:56 4 21:43 -2
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side2
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
D156
Bergens 1 TF lag 1 (350) 1:55:22
1 Berit Hegdal 52:26 2 15:04 52:26 2 15:04
2 Siren Greve 26:52 1 00:00 1:19:18 1 00:00 1
3 Nina Soligard 36:04 1 00:00 1:55:22 1 00:00 0
2 Bergens TF lag 2 (351) 2:34:38 39:16
1 Nina Goga 37:22 1 00:00 37:22 1 00:00
2 Ingrid Landa 46:12 2 19:20 1:23:34 2 04:16 -1
3 Astrid Ese Hole 1:11:04 2 35:00 2:34:38 2 39:16 0
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side3
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
D17
Varegg Fleridrett 1 lag 1 (155) 2:11:10
1 Kristine Fjellanger 43:10 4 04:01 43:10 4 04:01
2 Kari Svingheim 36:03 1 00:00 1:19:13 1 00:00 3
3 Maria N. Vonen 51:57 4 04:27 2:11:10 1 00:00 0
2 IL Gular lag 1 (156) 2:19:07 07:57
1 Anne kari Vikingstad 39:18 2 00:09 39:18 2 00:09
2 Hege Fjellbirkeland 49:24 2 13:21 1:28:42 2 09:29 0
3 Helen Martinsen 50:25 3 02:55 2:19:07 2 07:57 0
3 Fana IL lag 1 (150) 2:32:23 21:13
1 Lise Roll 41:41 3 02:32 41:41 3 02:32
2 Turid Rongsvåg 54:39 3 18:36 1:36:20 3 17:07 0
3 Ann-Elin Bendiksen 56:03 5 08:33 2:32:23 3 21:13 0
4 Ganddal IL lag 1 (151) 2:36:25 25:15
1 Berit Kristine Lima 39:09 1 00:00 39:09 1 00:00
2 Trine Bolstad 1:09:37 5 33:34 1:48:46 4 29:33 -3
3 Janne Thygesen 47:39 2 00:09 2:36:25 4 25:15 0
5 Haugesund IL Orientering lag 1 (152) 2:36:36 25:26
1 Solfrid H. Thuestad 50:46 5 11:37 50:46 5 11:37
2 Ingvild L. Bringedal 58:20 4 22:17 1:49:06 5 29:53 0
3 Ingrid Eggen 47:30 1 00:00 2:36:36 5 25:26 0
DSQ IL Gneist lag 1 (154) 00:00
1 Mariell Arnzen 56:03 16:54 56:03 16:54
2 Ingelinn Molvik 1:43:04 1:07:01 2:39:07 1:19:54 0 DSQ
3 Gro Birkeland Søvik 1:27:33 40:03 4:06:40 1:55:30 0
DNS Haugesund IL Orientering lag 2 (153)
1
2
3
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side4
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
H120
Varegg Fleridrett 1 lag 1 (205) 1:39:16
1 Owen J. Westergård 34:51 2 00:22 34:51 2 00:22
2 Lars H. Smedsrud 33:26 1 00:00 1:08:17 1 00:00 1
3 Kristian Løvås 30:59 2 00:22 1:39:16 1 00:00 0
2 Stord Orientering lag 1 (204) 1:55:50 16:34
1 Arne henrik Hovden 34:29 1 00:00 34:29 1 00:00
2 Jarle Halland 42:16 4 08:50 1:16:45 2 08:28 -1
3 Henrik Ottesen 39:05 3 08:28 1:55:50 2 16:34 0
3 Samnanger IL lag 1 (203) 2:07:08 27:52
1 Arild Røen 43:05 6 08:36 43:05 6 08:36
2 Ole Håkon Sælen 53:26 6 20:00 1:36:31 6 28:14 0
3 Per Arne Aadland 30:37 1 00:00 2:07:08 3 27:52 3
4 Varegg Fleridrett lag 2 (206) 2:10:59 31:43
1 Helge Tiger Haugland 38:54 3 04:25 38:54 3 04:25
2 Sverre Ottesen 38:21 2 04:55 1:17:15 3 08:58 0
3 Lars Stuland-Larsen 53:44 5 23:07 2:10:59 4 31:43 -1
5 Fana IL lag 1 (200) 2:21:51 42:35
1 Ole Tørnquist 39:00 4 04:31 39:00 4 04:31
2 Kjell Arne Askeland 51:50 5 18:24 1:30:50 5 22:33 -1
3 Jan Erik Claussen 51:01 4 20:24 2:21:51 5 42:35 0
6 Ganddal IL lag 1 (201) 2:22:03 42:47
1 Paul terje Haarr 40:15 5 05:46 40:15 5 05:46
2 Trond Lamark 39:30 3 06:04 1:19:45 4 11:28 1
3 Tor Brekken 1:02:18 6 31:41 2:22:03 6 42:47 -2
7 IL Gneist lag 1 (202) 3:09:57 1:30:41
1 Knut A. Molvik 53:25 7 18:56 53:25 7 18:56
2 Roald Laurantsen 1:00:31 7 27:05 1:53:56 7 45:39 0
3 Ove Dyrstad 1:16:01 7 45:24 3:09:57 7 1:30:41 0
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side5
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
H13-16
Fana 1 IL lag 1 (400) 1:10:01
1 Olav Ekrheim 23:37 1 00:00 23:37 1 00:00
2 Jakob Eikner 23:08 1 00:00 46:45 1 00:00 0
3 Mads Claussen 23:16 1 00:00 1:10:01 1 00:00 0
2 Stord Orientering lag 1 (407) 1:16:27 06:26
1 Ingvar Rafdal 23:48 2 00:11 23:48 2 00:11
2 Brage Løver Hovden 27:47 4 04:39 51:35 2 04:50 0
3 Håkon Rykkje 24:52 2 01:36 1:16:27 2 06:26 0
3 Haugesund IL Orientering lag 1 (401) 1:24:47 14:46
1 Karsten Hervik Hansen 29:10 5 05:33 29:10 5 05:33
2 Espen f. Nygård 27:34 3 04:26 56:44 3 09:59 2
3 Martin Kvale 28:03 3 04:47 1:24:47 3 14:46 0
4 Sandnes IL lag 1 (406) 1:35:35 25:34
1 Lars Hole Mikalsen 29:04 4 05:27 29:04 4 05:27
2 Torstein Borsheim Kyllesø 27:47 4 04:39 56:51 4 10:06 0
3 Jens Rostned Eikehagen 38:44 7 15:28 1:35:35 4 25:34 0
5 Varegg Fleridrett lag 1 (408) 1:35:37 25:36
1 Vegard Westrgård 28:25 3 04:48 28:25 3 04:48
2 Styrk Almeland 28:57 6 05:49 57:22 5 10:37 -2
3 Markus Kjærner-Semb 38:15 5 14:59 1:35:37 5 25:36 0
6 Haugesund IL Orientering lag 2 (402) 1:58:34 48:33
1 Jardar L. Bringedal 53:00 7 29:23 53:00 7 29:23
2 Kristoffer S. Kvale 26:56 2 03:48 1:19:56 7 33:11 0
3 Marius M Sælevik 38:38 6 15:22 1:58:34 6 48:33 1
7 IL Gneist lag 1 (404) 2:01:57 51:56
1 Erik Dymbe 53:38 8 30:01 53:38 8 30:01
2 Bjørn Kvale 33:42 7 10:34 1:27:20 8 40:35 0
3 Andre Dyrstad 34:37 4 11:21 2:01:57 7 51:56 1
8 Samnanger IL lag 1 (405) 2:07:40 57:39
1 Henrik Røen 29:22 6 05:45 29:22 6 05:45
2 Sindre Skar 35:56 8 12:48 1:05:18 6 18:33 0
3 Erlend Skar 1:02:22 8 39:06 2:07:40 8 57:39 -2
DNS Haugesund IL Orientering lag 3 (403)
1
2
3
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side6
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
H156
Bergens 1 TF lag 1 (300) 2:35:02
1 Alfon Harald Johansen 55:41 1 -27:46:40 55:41 1 -27:46:40
2 Dagfinn Hole 53:21 1 -27:46:40 1:49:02 1 -27:46:40 0
3 David Johan Tjøswold 46:00 1 -27:46:40 2:35:02 1 -27:46:40 0 Restart
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side7
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
H17
Ganddal 1 IL lag 1 (102) 2:06:05
1 Alf Johan Lima 40:58 1 00:00 40:58 1 00:00
2 Arild Aasheim 44:56 2 01:21 1:25:54 1 00:00 0
3 Stig Alvestad 40:11 1 00:00 2:06:05 1 00:00 0
2 Varegg Fleridrett lag 1 (107) 2:18:21 12:16
1 Erlend Moster Knudsen 42:57 2 01:59 42:57 2 01:59
2 Magnus Rogne Halland 43:35 1 00:00 1:26:32 2 00:38 0
3 Niklas Profors 51:49 5 11:38 2:18:21 2 12:16 0
3 Stord Orientering lag 1 (106) 2:20:34 14:29
1 Sveinung Rykkje 48:57 5 07:59 48:57 5 07:59
2 Kenneth Westerheim 47:33 4 03:58 1:36:30 4 10:36 1
3 Bjarte Westerheim 44:04 3 03:53 2:20:34 3 14:29 1
4 IL Gular lag 1 (109) 2:21:43 15:38
1 Arne Johannesen 49:31 6 08:33 49:31 6 08:33
2 Tore Juvik 51:26 6 07:51 1:40:57 5 15:03 1
3 Rune Nygaard 40:46 2 00:35 2:21:43 4 15:38 1
5 Fana IL lag 2 (101) 2:25:31 19:26
1 Anders Daltveit 43:12 3 02:14 43:12 3 02:14
2 Ørjan Rykkje 48:53 5 05:18 1:32:05 3 06:11 0
3 Espen Rognsvåg 53:26 6 13:15 2:25:31 5 19:26 -2
6 Varegg Fleridrett lag 2 (108) 2:27:26 21:21
1 Torjus Raa 55:14 7 14:16 55:14 7 14:16
2 Sindre Ø. Deisz 46:03 3 02:28 1:41:17 6 15:23 1
3 Oskar Røen 46:09 4 05:58 2:27:26 6 21:21 0
7 IL Gneist lag 1 (104) 2:43:04 36:59
1 Magne Knudsen 47:38 4 06:40 47:38 4 06:40
2 Sondre Kongsgård 58:47 7 15:12 1:46:25 7 20:31 -3
3 Jan Steineger 56:39 7 16:28 2:43:04 7 36:59 0
8 IL Gular lag 2 (110) 3:19:51 1:13:46
1 Tormod Skauge 1:08:34 8 27:36 1:08:34 8 27:36
2 Bård Herland 1:13:18 9 29:43 2:21:52 8 55:58 0
3 Jan Petter Hansen 57:59 9 17:48 3:19:51 8 1:13:46 0 Restart
9 Stord Orientering lag 2 (105) 3:25:16 1:19:11
1 Sindre Løver Hovden 1:33:02 9 52:04 1:33:02 9 52:04
2 Råmund Løver Hovden 1:00:35 8 17:00 2:33:37 9 1:07:43 0
3 Andreas Polden 51:39 8 11:28 3:25:16 9 1:19:11 0 Restart
DSQ Fana IL lag 1 (100) 00:00
1 Per Harald Havnen Johansen 42:48 01:50 42:48 01:50
2 Espen Rolli Karlsen 59:16 15:41 1:42:04 16:10 0 DSQ
3 Ronny Rykkje 44:55 04:44 2:26:59 20:54 0
DNS Haugesund IL Orientering lag 1 (103)
1 Per Øyvind Valen 40:01 -00:57 40:01 -00:57
2 Snorre Eikeland 59:32 15:57 1:39:33 13:39 0
3
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:06 Side8
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
MIX
Førde 1 IL lag 1 (511) 1:53:31
1 Håvard Nummedal 34:42 3 04:23 34:42 3 04:23
2 Torodd Os 36:27 5 26:27 1:11:09 4 25:08 -1
3 Sivert Vinjevoll Årdal 42:22 2 05:50 1:53:31 1 00:00 3
2 Egersund OK lag 1 (512) 1:55:53 02:22
1 Inger Tone Nygård 45:12 6 14:53 45:12 6 14:53
2 Elisabeth Hegdal 34:09 4 24:09 1:19:21 7 33:20 -1
3 Kristoffer Nygård 36:32 1 00:00 1:55:53 2 02:22 5
3 Varegg Fleridrett lag 2 (507) 2:00:06 06:35
1 Per-Ola Ottesen 30:25 2 00:06 30:25 2 00:06
2 Britt-Kjersti Jåstad 39:13 6 29:13 1:09:38 3 23:37 -1
3 Kim-Andre Haugland 50:28 3 13:56 2:00:06 3 06:35 0
4 Varegg Fleridrett lag 1 (506) 2:00:18 06:47
1 Lasse Solheim 30:19 1 00:00 30:19 1 00:00
2 Turid Vrålstad 39:16 7 29:16 1:09:35 2 23:34 -1
3 Gunhild Tysvær 50:43 4 14:11 2:00:18 4 06:47 -2
5 Varegg Fleridrett lag 3 (508) 2:15:41 22:10
1 Bendik Agdal 40:27 5 10:08 40:27 5 10:08
2 Frithjof Fosse 33:14 3 23:14 1:13:41 5 27:40 0
3 Eskil Fosse 1:02:00 6 25:28 2:15:41 5 22:10 0
6 Fana IL lag 1 (500) 2:15:42 22:11
1 Lene Rykkje 47:16 7 16:57 47:16 7 16:57
2 Kristian Rykkje 31:18 2 21:18 1:18:34 6 32:33 1
3 Sander Claussen 57:08 5 20:36 2:15:42 6 22:11 0
7 Varegg Fleridrett lag 4 (509) 3:12:25 1:18:54
1 Jan Kjærner-Semb 36:01 4 05:42 36:01 4 05:42
2 Magnus N. Vonen 10:00 1 00:00 46:01 1 00:00 3
3 Linn-Chatrine Almeland 2:26:24 7 1:49:52 3:12:25 7 1:18:54 -6
8 Haugesund IL Orientering lag 1 (514) 2:08:05 14:34
1 Anita Sælevik 50:36 9 20:17 50:36 9 20:17
2 Håkon Akselsen 40:18 9 30:18 1:30:54 8 44:53 1
3 Per Myhre 37:11 8 00:39 2:08:05 8 14:34 0 Restart
9 TIF Viking lag 1 (510) 2:12:00 18:29
1 Sondre Damm 36:27 8 06:08 36:27 8 06:08
2 Max-Lill Damm 57:40 10 47:40 1:34:07 9 48:06 -1
3 Kjetil Damm 37:53 9 01:21 2:12:00 9 18:29 0 Restart
10 Samnanger IL lag 1 (503) 2:27:09 33:38
1 Ingeborg Aadland 56:32 10 26:13 56:32 10 26:13
2 Ida Johanne Aadland 38:44 8 28:44 1:35:16 10 49:15 0
3 Lisbeth Aadland 51:53 10 15:21 2:27:09 10 33:38 0 Restart
DNF Samnanger IL lag 2 (504)
1 Roger Skar 47:54 17:35 47:54 17:35
2 Åse W Tveit
3 Knut Olav Skar 2:46:22 2:09:50 3:34:16 1:40:45 0
DSQ Ålgård Orientering lag 1 (513)
1 Kari Nødland Fuglestad 41:08 10:49 41:08 10:49 DSQ
2 Ingrid Peikli 30:28 20:28 1:11:36 25:35 0
3 Endre Haugland 30:08 -06:24 1:41:44 -11:47 0
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:07 Side9
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
MIX
Stord Orientering DNS lag 1 (505)
1
2
3
DNS Ganddal IL lag 1 (501)
1
2
3
DNF IL Gneist lag 1 (502)
1 Sturle Nordeid 36:03 05:44 36:03 05:44
0 47:24 1:33:25 47:22 57:22 Marianne Dymbre 23
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:07 Side10
DM Stafett 28.08.2011
Resultatliste
Plass Lag Tid
Etappe
Etter Tid
Total
Etter Endring Status
Emit timing system versjon 3.6 30.08.2011 15:50:07 Side11
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Markane IL
Kongepokal til Simon Hjelmeset Kirkeeide!
05.04.2024
Resultatliste frå cuprenn nr 5 i skicross
12.03.2024
Cuprenn nr 5 i skicross
11.03.2024