Orienteringsløp 25.05.2011:
Postet av Markane IL den 28. Mai 2011
Resultatliste frå orienteringsløpet "Rotekoppen" 25.mai
Krinsløpet "Rotekoppen" vart arrangert på Breim 25.mai. I alt 47 deltakarar frå heile fylket stilte opp på dette mellomdistanseløpet. Markane IL var representert med fire utøvarar som alle leverte solid innsats. I klassa for D17 vart det dobbeltsiger for Markane IL då Vigdis Sætren vann føre Åshild Sætren Bøe. Det vart også siger til Dag Arne Eide, Markane IL, i klassa H45-. I klassa H15-16 kom Rikard Kirkeeide Bøe på ein tredjeplass.
Heile resultatlista finn du nedanfor.
RESULTAT FRÅ ORIENTERINGSLØPET
ROTEKOPPEN, BREIMSBYGDA I.L. 25.MAI 2011
1,5 km |
H/D -10 N |
TID | |
Ellisiv Hetle |
BBIL |
23,08 | |
Håvard Hetle |
BBIL |
14,17 | |
Tuva Bueie Dalin |
Førde |
31,47 | |
Øyvind Fure |
BBIL |
17,14 | |
Brage Bueie Dalin |
Førde |
24,02 | |
Olianna Felde |
BBIL |
34,55 | |
Marthea Felde |
BBIL |
19,13 | |
Kristoffer Hjelle |
BBIL |
16,00 | |
Karoline Hjelle |
BBIL |
23,11 | |
Frida Bjørnereim |
BBIL |
16,51 | |
Borgny Kristin Hetle |
BBIL |
25,31 | |
Ole Jøran Bø |
BBIL |
20,34 | |
Torbjørn Eide Bø |
BBIL |
25,04 | |
|
|
|
|
1,5 km |
H 11-12 N |
||
Reiel Felde |
BBIL |
13,39 | |
Trygve Nummedal Os |
Førde |
19,27 | |
1,5 km |
D 13-14 N |
|
|
Marlene Berle |
Fjellhug/Vereide |
13,44 | |
1,5 km |
H/D - N |
|
|
Marius Langballe Dalin |
Førde |
31,48 | |
2km C |
H 11-12 |
|
|
Andreas Hetle |
BBIL |
40,31 | |
Magnus Eide |
Fjellhug/Vereide |
43,04 | |
2kmC |
H 13-14 |
|
|
Bjarte Bergset |
Veten |
34,37 | |
2kmC |
D 13-14 |
|
|
Oda Eide |
Fjellhug/Vereide |
disk | |
2 km |
Open C |
|
|
Else Margrethe Larsen |
Fjellhug/Vereide |
44,12 | |
3 km |
H 15-16 |
|
|
Håvard Nummedal Os |
Førde |
1 |
27,49 |
Sivert Vinjevoll Årdal |
Førde |
2 |
30,12 |
Rikard Kirkeeide Bøe |
Markane |
3 |
51,05 |
3 km |
D 15-16 |
|
|
Kristi Bergset |
Veten |
1 |
88,36 |
3 km |
H/D 17 kort |
|
|
Ingeborg Magerøy |
Førde |
1 |
39,37 |
Irene Lunde |
Eid IL |
2 |
51,05 |
3 km |
D 45- og D 55- |
|
|
Heidi Lise Bakke |
Førde |
1 |
41,50 |
Aslaug Klakeg Forland |
BBIL |
2 |
69,15 |
3 km |
H 45- |
|
|
Dag-Arne Eide |
Markane |
1 |
27,54 |
Vidar Eide |
Fjellhug/Vereide |
2 |
30,15 |
Harald Hjellbrekke |
Førde |
3 |
40,19 |
Johan Magerøy |
Førde |
4 |
41,39 |
3 km |
H 55- |
||
Torodd Os |
Førde |
1 |
28,18 |
Edvin Helle |
Askevoll og H I.L. |
2 |
34,18 |
Egil Nestande |
Førde |
3 |
50,50 |
Karl Mettenes |
Førde |
4 |
65,22 |
5 km |
H 17 |
|
|
Isak Bergset |
Veten |
1 |
40,12 |
Anders Bergset |
Veten |
2 |
42,46 |
Asbjørn Klakeg Forland |
BBIL |
3 |
53,08 |
Yngve Årdal |
Førde |
4 |
55,11 |
Gunnar Gytri |
Førde |
5 |
60,37 |
Sondre Kristiansen |
Veten |
disk | |
5 km |
D 17 |
|
|
Vigdis Sætren |
Markane |
1 |
53,59 |
Åshild Sætren Bøe |
Markane |
2 |
57,56 |
Pia Wikborg |
Førde |
3 |
73,52 |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Markane IL
Kongepokal til Simon Hjelmeset Kirkeeide!
05.04.2024
Resultatliste frå cuprenn nr 5 i skicross
12.03.2024
Cuprenn nr 5 i skicross
11.03.2024